ВРЕМЕ И ТРУНСКИОТ ТИНСКИ ТЕНК НА ТЕНЦИЈА
Неодамнешно

ВРЕМЕ И ТРУНСКИОТ ТИНСКИ ТЕНК НА ТЕНЦИЈА

DEN 396.32

Достапно на барање

Врзете го со резервоар од време и Tru со замав -силуета и опционална вратоврска на предниот полите за одличен алтернативен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи екипаж со големина S. Без ракави. Два начина за носење : плетени или неоткриени предни полите. 57% памук/38% модал/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Frontенски Tie Front Tank од Time и Tru.

Повеќе детали

Избор на купувачи