Женски Х-Темп В - Вратот Маица 42В
Неодамнешно

Женски Х-Темп В - Вратот Маица 42В

DEN 0.33

Достапно на барање

Ставете ја вашата удобност во голема брзина. Технологијата X-Temp е дизајнирана да се прилагоди на температурата и активноста на вашето тело за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност.Се одликува со изваден врат и контурно сечење со странични шевови за ласкаво вклопување.Спортски, контрастен дисплеј на вратот.Динамична технологија за контрола на влага.Стилски една игла-раб зашиени јака.Супер мека ткаенина за дополнителна удобност.Достапно во различни бои.Единици По Пакување : 1 Содржина На Ткаенина : Памук/полиестер Земја На Потекло : Увезени Ханес Жени X-Temp V-Вратот Маица 42 V0 (2 ПАКЕТ).

Повеќе детали

Избор на купувачи