Брглопф Женски Пролет И Лето Флоунс В-Вратот Еднобојна Маица Со Долги Ракави Врвот
Неодамнешно

Брглопф Женски Пролет И Лето Флоунс В-Вратот Еднобојна Маица Со Долги Ракави Врвот

DEN 303.68

Достапно на барање

Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Нашата ПродавницаБрглопф!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексгендер : Жени, Дама, Женска Должина : Долг Ракав : Мода, Секојдневен, Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Карактеристики : ткаенината е еластична и мека, што дефинитивно ќе ве стопли и пријатно кога времето ќе стане студено и ладно кога времето ќе се загрее.Повод : Погоден За фестивали, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, состаноци, улично носење, празници. Симпатична и шарени,ви дозволуваат да привлечете внимание на пријателите!Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Материјал : Спандекс + Полиестер.Долг Ракав, Мека, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување. Повод : Совршен За секојдневно секојдневно носење. Излегување, забава, клупска работа, најдобар подарок за себе, колеги, соученици, роднини, семејство или пријатели. Нега на облека : Препорачајте рачно перење или машинско перење со ладна вода, поставете рамно на суво или суво чистење, ве молиме не избелувајте или пеглајте. Карактеристики : кошули со кратки ракави за жени фланелна кошула за мажи кошула за жени фланелни кошули за жени божиќни кошули за жени кошули со кратки ракави за мажи кошули со екипаж кошула за жени божиќни кошули за жени божиќни кошули за жени црна кошула со кратки ракави женски кошули со големи димензии за жени бели кошули со кратки ракави за жени кошули со бели копчиња за жените. Карактеристики : блузи за сјај за жени исечени врвови за вежбање за жени женски блузи и блузи обични слатки врвови за жени трендовски излегување жени облечени врвови божиќни врвови за жени облечени високи ниски врвови за жени врвови за теретана долги резервоари за жени излегување блузи за жени врвови за вежбање со кратки ракави врвови за капчиња за жени врвови за излегување со кратки ракави врвови за чистење врвови за зимски врвови за жени 2022 трендовски врвови со плус големина за жени облечени летни врвови сатенски врвови за жени тенкови за теретана за мажи слатки врвови за култури за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи