Кошула За Жени Плус Големина Мода Копче Крава Вратот Долг Ракав Крпеница Плиада Печатење Врвови
Неодамнешно

Кошула За Жени Плус Големина Мода Копче Крава Вратот Долг Ракав Крпеница Плиада Печатење Врвови

DEN 251.04

Достапно на барање

Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 81см/31.89" Ракав : 56см/22.05" Должина : 76см/29.92" Големина : М САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 БИСТА : 87см/34.25" Ракав : 57см/22.44" Должина : 77см/29.92" Големина : Л САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 БИСТА : 93СМ/36.61" ракав : 58см/22.83" должина : 78см/30.71" големина : xl сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 48 БИСТА : 99СМ/38.98" ракав : 59см/23.23" должина : 79см/31.10" големина : xxl сад : 18 Велика БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 50 биста : 105 CM/41.34" ракав : 60cm/23.62" Должина : 80cm/31.50" големина : Xxxl сад : 20 велика британија : 24 Еу : 52 БИСТА : 111cm/43.70" ракав : 61cm/24.02" должина : 81cm/31.89" големина : xxxxl сад : 22 Велика БРИТАНИЈА : 26 ЕУ : 54 биста : 117СМ/46.06" ракав : 62см/24.41" Должина : 82см/32.28" големина : Хххххл сад : 24 велика британија : 28 ЕУ : 56 БИСТА : 123см/48.43" ракав : 63см/24.80" должина : 83см/32.68" забелешка : со ладна вода/не пеглана или Изветвена НА ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА/ВИСАТ или обложете СЕ СУВО/ИЗМИЈТЕ СО СЛИЧНА БОЈА, ШТО ќе ја ЗГОЛЕМИ издржливоста на вашата облека. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Сигурен сум дека ќе ви се допадне! . Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Женскиот врв Е Удобен За Носење / оваа женска облека за секое време / овој врв е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа / пригода : Спорт, Униформа, Секојдневен, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. . Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. маици за жени графички трендовски. женски маици памук пакет. бели маици за деца девојки. летни фустани со маици за жени 2023 трендовски. жените врвови долг ракав.

Повеќе детали

Избор на купувачи