Широки Божиќни Обични Маици Со Долги Ракави Хенли Пуловер Блуза Блузи За Жени Дуксери Снегулка Божиќна Хауба Врвови За Дуксери Блуза За Печатење Основни Врвови За
Неодамнешно

Широки Божиќни Обични Маици Со Долги Ракави Хенли Пуловер Блуза Блузи За Жени Дуксери Снегулка Божиќна Хауба Врвови За Дуксери

DEN 252.64

Достапно на барање

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Божиќни Дуксери Пуловер Блуза,Женски Снешко Обична Блуза,Божиќен Пуловер Со Долги Ракави Блуза Со Туника, Есенски Нови Долги Туника Блузи,Женска Блуза Кошула Дрес Пуловер,Женска Туника Кошула Фустан Тип : Снешко/Снегулка Печатени,Дуксери,боја на вратот На копчето : Црвен Снешко, Зелен Снешко, Црвена Снегулка (По Избор)Големина : С, М, Л, Xl, Xxl, 3xl, (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 60% Памук 35% Полиестер 5% Spandexneckline : Дуксери,Тркалезна Должина На Ракавот : Долга Должина На Ракавот : Должина На Колковите Сезона : Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Едноставен, но моден стил дуксер маица со долги ракави ќе ви се допадне. Оваа маица е неопходна за овааumn и зима.2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да носи кога датира, секојдневно, патување, забава, повик, одмор, итн.3. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневно, канцеларија, датум и враќање дома.4. Одлично За божиќна забава и секојдневно носење, исто така може да биде сладок подарок за семејството или вашите пријатели.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Женски Божиќни Дуксери Пуловер Блуза, Женски Снешко Обична Блуза, Божиќни Пуловер Со Долги Ракави Блуза Блузи, Есенски Нови Долги Туника Блузи, Женска Блуза Кошула Дрес Пуловер. Едноставен, но моден стил дуксер маица со долги ракави ќе ви се допадне. Оваа маица е неопходна за овааumn и зима. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да носи кога датира, секојдневно, патување, забава, повик, одмор, итн. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневно, канцеларија, датум и враќање дома. Одлично За божиќна забава и секојдневно носење, исто така може да биде сладок подарок за семејството или вашите пријатели.

Повеќе детали

Избор на купувачи