Женска Маичка Со Кратки Ракави Лабава Женска Облека Улична Облека Мека Кул Стил На Плажа Дневни Маици Маици Блузи
Неодамнешно

Женска Маичка Со Кратки Ракави Лабава Женска Облека Улична Облека Мека Кул Стил На Плажа Дневни Маици Маици Блузи

DEN 175.84

Достапно на барање

Големина : S Биста : 95cm/37.40" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 29cm/11.42" Должина : 65cm/25.59" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Рамо : 40cm/15.75" Ракав : 30cm/11.81" Должина : 66cm/26.0" Големина : L Биста : 105см/41.34" рамо : 41см/16.14" ракав : 31см/12.20" должина : 67см/26.4" големина : xl биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 32см/12.60" должина : 68см/26.77" големина : xxl биста : 115см/45.28" рамо : 43см/16.93" ракав : 33см/12.99" должина : 69см/27.17" големина : хххл Биста : 120см/47.24" рамо : 44см/17.32" ракав : 33см/12.99" должина : 70см/27.56" Повод : Убаво за секојдневниот живот, семеен собир,забава, плажа, одмор,канцеларија или какви Било посебни Прилики;погоден за пролет, лето Или aut,зима. Овие широки врвови кошули за секоја различна пригода, одмор, одмор, секојдневен, канцеларија и сл.●Убав Натпревар●женски симпатичен сончоглед обичен краток ракав, женска маичка од лето-fall лесно се спарува со другите. На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми и сл. Таквата убава и грациозна маичка ќе ве натера да бидете помодерни и попривлечни! Убава Маица за пролет, лето, aut и зима.Овој ласкав врв е за женската мода направена правилно. Едноставно, спарете ја оваа туника со хеланки или фармерки за лесна секојдневна облека!Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете Разлика од 1 см Поради Рачно Мерење.; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Жените Одмор Стилски Плажа Облека Мека Дами Пролет Лето Секојдневен Облека Маици Блузи. Натпревар : Оваа Женска Маица Е Убава со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. Задолжителни Женски Маици Во Вашата Гардероба. Погодна пригода : Трчање, тренингот, пешачење, одмор одмор, патување, роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, Денот На Мајките, гледање на играта и така натаму. Оваа смешна графичка маица може да се купи како подарок за пријателите, семејството, роднините. Спарете убаво со панталоните, хеланките, шорцевите, кошулите за кул секојдневен изглед, ве прават поубави, секси и елегантни. ДИЗАЈН : Лесна, Модна симпатична Маичка За Графички принт, краток ракав, мека маичка облека, убаво носење со фармерки, хеланки во секојдневен.

Повеќе детали

Избор на купувачи