Женски Графички Принт Летни Врвови Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Плус Големина Удобна Мека Модна Лабава Лежерна Маица
Неодамнешно

Женски Графички Принт Летни Врвови Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави Плус Големина Удобна Мека Модна Лабава Лежерна

DEN 3.00

Достапно на барање

80% Памук, 20% Полиестер, оваа маица е изработена од одлична мека ткаенина, навистина мека и лесна, а не проѕирна. Големина : големина сонца мали, ве молиме нарачајте 1 ГОЛЕМИНА НАГОРЕ,. тоа ласка плус големина форма и покријте го вашето тело со право . . Карактеристики : ласкави и удобни женски врвови што дишат, Секојдневен изглед за да ве направат симпатични и посебни и удобни, совршен краток ракав за совршено да ги покриете рацете, без смалување и без избледување по миењето. Зошто Да Не Изберете : Најмногу Се грижиме за вас.Едноставно и лесно совпаѓање, но не недостасува дизајн и стилски; Брза испорака, за да ја решите потребата за едно парче облека засекогаш во вашата гардероба;Прифатлива, можете да имате повеќе парчиња со различни бои. Повод : Носење на овие слатки врвови за шопинг, на отворено, дела, забава и мама живот, празници, училишта, плажи и летен одмор. Основни летни врвови за жени лесно се совпаѓаат со вашите слаби фармерки,хеланки,шорцеви за трендовски изглед. Дише : во топло лето ќе биде поладно и помалку sweaty.It дава симпатичен изглед!. Забелешка За перење : препорачуваме машинско ладно перење или миење раце, суво на тивок оган или закачување за сушење. BRKEWI Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа. Женски Обични Маици Со Кратки Ракави Летни Обични Тркалезни Врвови На Блуза Со Лабаво Вклопување На Вратот.

Повеќе детали

Избор на купувачи