Мојот Имагинарен Пријател Благодарам Имате Сериозни Ментални Проблеми Женска Маица
Неодамнешно

Мојот Имагинарен Пријател Благодарам Имате Сериозни Ментални Проблеми Женска Маица

DEN 1.33

Достапно на барање

Официјално 100% Автентична Половина Ексклузивно Го Брендираше Мојот Имагинарен Пријател Ви Благодариме Што Имате Некои Сериозни Ментални Проблеми Женска Маица. Ние не сме типична продавница за печатење. Ние се стави квалитет пред профит и никогаш не се намали мастило да се притисне неколку дополнителни маргина поени. Со тоа, нашите цени се непобедливо добри и супер дупер достапни. Ние се стави дополнителна грижа во вашата кошула за да бидете сигурни дека тоа е совршен подарок, повик ден надвор, или да го прослават тој совршен ден! Никогаш нема да ви испратиме кошула што самите не би ја носеле! Официјален Половина Ексклузивен Брендиран Производ. Дизајниран и Печатен Во Сад. Беспрекорна Јака од 1х1 ребро. Лента од рамо до Рамо за Крајна Удобност и Издржливост. Двојна Игла Зашиени Ракави, Долниот Раб и Предниот Врат. Графичка Маичка со Исклучителна Јасност за Печатење. 5.0 мл. Пред-Намален 100% Памук. Премиум Мека Ткаенина После Миење. Сертифицирана Перење-AATCC рејтинг кој надминува 4.0. Вистинско Еколошко Мастило На База На Вода. Кпсија Во Согласност.

Повеќе детали

Избор на купувачи