Bazyrey женски летни врвови Полка точка печатена блуза женски тркалезен врат трендовски краток ракав лабава маици за туника купете добијте 3
Неодамнешно

Bazyrey женски летни врвови Полка точка печатена блуза женски тркалезен врат трендовски краток ракав лабава маици за туника

DEN 1.33

Достапно на барање

*Ве молиме, не само што го упатувате упатството за големина обезбеден од, туку и да го упатувате нашиот, што се прикажува во деталите на производот. Слободно време, боемски, обичен, лабав, секси, трендосезон : пролет, лето -косија : дневно носење, одмор, забава, датуми, итн. Врвовите, живописно во боја и удобно вклопување . Функција : Со својот слаб пресек и трендовски изглед, оваа дневна туника на врвовите може да ја покаже вашата форма подобро. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Совршено за одмори, празник, забава, датира, работа, секојдневно носење во куќа или пижами . Погодно за поголемиот дел од телото : нашите опсези на големината се S-4 XL, со одлична еластична лента за половината што одговараат на сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебели, овој фустан е за вас. Носете го и вие сте полни со шарм!. Очена : Без разлика дали излегувате на датум, присуствувате на забава или само трчате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е случајно, но сепак шик, што го прави разноврсен и никогаш не-на-датум за секојдневно носење, училиште, празници и патување . Најдобри подароци : Летните жени врвови се совршени за најдобри пријатели, што ја прави одлична идеја за подароци за сите Окесон.

Повеќе детали

Избор на купувачи