ЗАВРШИ ВРЕМЕТО На ОСЛОБОДУВАЊЕ Графички Летни Врвови За Жени-Трендовски Кошули Со Кратки Ракави Со Уникатен Дизајн
Неодамнешно

ЗАВРШИ ВРЕМЕТО На ОСЛОБОДУВАЊЕ Графички Летни Врвови За Жени-Трендовски Кошули Со Кратки Ракави Со Уникатен Дизајн

DEN 271.84

Достапно на барање

Оваа женска стандардна Маица Со кратки ракави е совршен избор за вашите дневни, домашни, патувања и фитнес потреби. Со својот уникатен и модерен графички принт на градите, оваа кошула сигурно ќе ги сврти главите. Направена од мека и удобна ткаенина која има точно истегнување, Оваа Маица нуди ласкаво вклопување кое е и разноврсно и стилско. Неговиот едноставен и практичен дизајн го прави главен гардероба што може да се облече нагоре или надолу, во зависност од приликата. Оваа маичка не само што е удобна за носење, туку е и функционална и издржлива. Отпорен е на намалување и избледување, што го прави долготрајна инвестиција во вашата гардероба. Измијте ја рачно или машина, но избегнувајте да ја натопувате подолго време и не ја избелувајте. Препорачаната температура за растворот за перење Е 45 °C. Без разлика дали барате летен врв, графичка маичка или симпатичен врв, Оваа Маица е совршен избор. Затоа, додајте го во вашата кошничка сега и доживејте ја удобноста и стилот што ги нуди оваа кошула. 1. Графички дизајн : Издвоите со нашите трендовски графички маици! 2. Меки и Удобни : Нашите маици се направени со мек и удобен материјал кој е совршен за секојдневно носење, лежење дома, па дури и вежбање. 3. Разновиден : Совршен за секоја пригода, од лежење дома до удирање во теретана. 4. Издржлив Квалитет : Нашите кошули се долготрајни, отпорни на собирање и направени да траат. 5. Лесна нега : машината може да се пере и може да се мие рачно. Нема потреба од белило или премногу топла вода.

Повеќе детали

Избор на купувачи