Женски Западен Етнички Стил Шема Печатени V Вратот Маица Краток Ракав Печатени Туника За Жени Маица Облека
Неодамнешно

Женски Западен Етнички Стил Шема Печатени V Вратот Маица Краток Ракав Печатени Туника За Жени Маица Облека

DEN 0.33

Достапно на барање

`+ Прилика / Секојдневен/Забава/Шопинг/Работа/Надвор/Дома/Свадба/Училиште / Одмор Стил. плус големина памучни врвови за жени секојдневен летен памук женски врвови туники за жени плус големина туника кошули за жени плус големина кошули за жени 3х 4х женски врвови плус големина плус големина летни кошули западни маици за жени женски памучни летни врвови. туники со кратки ракави за жени плус големина женски високи врвови женски кошули ххххххл памучни маици за жени в - врат плус големина маици туника женски долги кошули кошули што ја отстрануваат влагата жени плус големина сива маица за жена мека маица жени против вратот бел тигар. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција.99" Должина : 70см/27. Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Тој е многу мек и удобен, еластичност, мала тежина и има чувство на треперење на полите. велигденски блузи за чистење за жени и жени ххл маици за жени памук v вратот бела тигарска кошула жени vneck tshirt жени пакет плус големина женски врвови xxl жени xxl врвови женски памучни плетени врвови xl плус големина блузи за жени 1x кошули со лактот.

Повеќе детали

Избор на купувачи