Дозвола Маица
Неодамнешно

Дозвола Маица

DEN 1.67

Достапно на барање

Машка Раглан Маица Гроздобер Краток Ракав Тркалезен Врат Ден На Независноста Печатен Врв "ДОВОЛНО ЉУБОПИТЕН ДА ГО РАЗДЕЛИ ДОВОЛНО ВЕШТ ЗА ДА ГО СОСТАВИ повторно" Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењесовршен со вашите омилени чевлиодличен за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Сезона : Четири Сезони Повод : Рекреативен Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовен Стил : Мода што добивате : 1 еез top Size Bust Sleeve Length S106cm/41.73"32cm/12.60"70cm/27.56"M112cm/44.09"33cm/12.99"72cm/28.35"L118cm/46.46"34cm/13.39"74cm/29.13"XL124cm/48.82"35cm/13.78"76cm/29.92"XXL132cm/51.97"36cm/14.17"78cm/30.71"XXXL140cm/55.12"37cm/14.57"80cm/31.50"XXXXL148cm/58.27"38cm/14.96"82cm/32.28"XXXXXL156cm/61.42"39cm/15.35"84cm/33.07"XXXXXXL164cm/64.57"40cm/15.75"86cm/33.86" Size : SBust : 106cm/41.73"Sleeve : 32cm/12.60"Length : 70cm/27.56"Size : MBust : 112cm/44.09"Sleeve : 33cm/12.99"Length : 72cm/28.35"Size : LBust : 118cm/46.46"Sleeve : 34cm/13.39"Length : 74cm/29.13"Size : XLBust : 124cm/48.82"Sleeve : 35cm/13.78"Length : 76cm/29.92"Size : XXLBust : 132cm/51.97"Sleeve : 36cm/14.17"Length : 78cm/30.71"Size : XXXLBust : 140cm/55.12"Sleeve : 37cm/14.57"Length : 80cm/31.50"Size : XXXXLBust : 148cm/58.27"Sleeve : 38cm/14.96"Length : 82cm/32.28"Size : XXXXXLBust : 156cm/61.42"Sleeve : 39cm/15.35"Length : 84cm/33.07"Size : XXXXXXLBust : 164cm/64.57"Sleeve : 40cm/15.75"Length : 86cm/33.86" Табела Со Големини : Големина : С биста : 106см/41,73" Ракав : 32см/12,60" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 112см/44,09" Ракав : 33см/12,99" Должина : 72см/28,35"Големина : Л Биста : 118см/46,46" Ракав : 34см/13.39" Должина : 74см/29.13"големина : xl Биста : 124см/48.82" Ракав : 35см/13.78" Должина : 76см/29.92" ?Висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, лесен и удобен,парче, лесен за ставање, можете да го носите цел ден.Најдобар избор за вашата гардероба!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Достапно во повеќе бои. Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. ???Погледнете ја табелата со големини на сликата за големината што најмногу ви одговара. ?Ако има некаков проблем со производот, можете да не контактирате преку е-пошта и ние сигурно ќе го решиме за прв пат.

Повеќе детали

Избор на купувачи