Предна Прошетка Дами Обични Цветни Печати Маица Висока Ниска Полите Мода Лето Блузи Жените V Вратот Работа Пуловер
Неодамнешно

Предна Прошетка Дами Обични Цветни Печати Маица Висока Ниска Полите Мода Лето Блузи Жените V Вратот Работа Пуловер

DEN 271.84

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Врвови За Печатење, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Половина Ракав : Полкови Точки, Цветен Принтбој : Каки, Сина Точка, Жолта Точка, Светло Сина, Темносина, Сива, Розова, Виолетова, Зелена, Жолта (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја големината табела За Избор Ве Молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : V Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Половина Ракав/Ролна Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% памук, 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Цветна Печатена Маичка Блуза,Женски Врвови Од Туника Со Точки, Женска Бохо Блуза На Плажа4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Бохо Блузи, Летна Туника Блуза, Кошула За Одмор На Плажа, Основни Блузи, Маица За Салон со Половина Ракав. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Блуза Со Маица Со Врат, Секојдневни Широки Кошули со Цветни Принтови Со Половина Ракав, Асиметрична Блуза Со Полите, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи