Женска Мода Персонализирана Печатена Тркалезна Врата Со Долги Ракави Ретро Маица Топ Проегирна Кошула Жени Опрема За Жени
Неодамнешно

Женска Мода Персонализирана Печатена Тркалезна Врата Со Долги Ракави Ретро Маица Топ Проегирна Кошула Жени Опрема За Жени

DEN 319.84

Достапно на барање

Женска Мода Персонализирана Печатена Тркалезна Врата Со Долги Ракави Ретро Маица Врвна Ставка Специфична : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Лето Пол : Жени Прилика : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Суви Карактеристики : ЧЕСТО ТКАЕНИНИ : изработени од полиестер, ткаенината е мека и нема значително да се намали при перење. Препорачано машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои / сушење суво ниско/РАЧНО ПЕРЕЊЕ КАРАКТЕРИСТИКА : графичка маичка за печатење букви за жени врвна ткаенина за дишење што ја отстранува влагата, кои се помеки и потрајни. МНОГУ е удобен И еластичен ЗА носење ДИЗАЈН : ЛЕСЕН, Моден симпатичен Божиќен Капа графички кошули за печатење, краток ракав, о врат, мека маичка облека, совршено носење со фармерки, хеланки во секојдневна Пригода : Лабаво и Слободно Време, Одлично За Спарување со Слаби Панталони и Хеланки, Лесен и Газиран, Суштински За Секоја Елегантна Жена или Девојка за секоја сезона. Слабеење И Удобно. Совршен За Вечерна Забава, Коктел, Одмор Или Секојдневно Носење. УСЛУГА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : задоволството на Клиентот е нашата крајна цел. Ги поздравуваме клиентите да ни дадат предлози.Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето,слободно контактирајте не ,ќе ве достигнеме најбрзо. Пакетот Вклучува : она што го добивате : 1 € жени топ Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина На Бистата Должина НА Ракавот XXL 115cm/45,28" 61см/24,02" 70см/27,56" Големина : XXL Биста : 115см/45,28" Ракав : 61см/24.02" должина : 70см/27.56" ве молиме имајте предвид дека облеката е мала, се препорачува да се избере една големина поголема на вистинската големина. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.

Повеќе детали

Избор на купувачи