Лангер Јакни За Жени, Женски Модни Маици Со Долги Ракави Женски Блуза Палто Зимски Палта Божиќни Подароци За Жени
Неодамнешно

Лангер Јакни За Жени, Женски Модни Маици Со Долги Ракави Женски Блуза Палто Зимски Палта Божиќни Подароци За Жени

DEN 293.60

Достапно на барање

Женска Мода Почва Маици Со Долги Ракави Блуза Карактеристики На Палтото : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и машинското перење е ВО РЕД пакетот вклучува : 1 Палто ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и кошулата.Големина : Sвелика БРИТАНИЈА : 4НАС : 8ЕУ : 34Биста : 109cm/42.91"Должина : 79cm/31.10"Рамо : 54cm/21.26". Големина : Mвелика БРИТАНИЈА : 6НАС : 10ЕУ : 36Биста : 114cm/44.88"Должина : 81cm/31.89"Рамо : 56cm/22.05". Големина : Lвелика БРИТАНИЈА : 8НАС : 12ЕУ : 38Биста : 119cm/46.85"Должина : 83cm/32.68"Рамо : 58cm/22.83". Големина : XLвелика БРИТАНИЈА : 10НАС : 14ЕУ : 40Биста : 124cm/48.82"Должина : 85cm/33.46"Рамо : 60cm/23.62". Големина : XXLвелика БРИТАНИЈА : 12со НАС на : 16ЕУ : 42Биста : 129cm/50.79"Должина : 87cm/34.25"Рамо : 62cm/24.41". Големина : XXXLвелика БРИТАНИЈА : 14НАС : 18ЕУ : 44Биста : 134cm/52.76"Должина : 89cm/35.04"Рамо : 64cm/25.20" Јакни за Жените. Зимски Палта. Џемпери За Жени. Подароци За Жени. Божиќни Подароци.

Повеќе детали

Избор на купувачи