Не можам да ме исплашам Оженет Сум Со Библиотекар Унисе Маица С-3ХЛ
Неодамнешно

Не можам да ме исплашам Оженет Сум Со Библиотекар Унисе Маица С-3ХЛ

DEN 234.72

Достапно на барање

Идеален за сите кои сакаат да се приклучат на свеченостите И забавите На Ноќта на Вештерките, трик и лекување без всушност да носат костим. За Забави Со Фенси Фустани, родендени, Божиќ, Денот на Таткото, Денот на Мајката. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Трча верно на големината не Можам да ме исплашам Оженет Сум Со Библиотекарска Унисекс Маица С-3ХЛ.

Повеќе детали

Избор на купувачи