Женски Моден Судир В-Вратот Чипка Без Ракави јас-Стил Камизола Маица Блузи
Неодамнешно

Женски Моден Судир В-Вратот Чипка Без Ракави јас-Стил Камизола Маица Блузи

DEN 1.33

Достапно на барање

Женски Моден Судир В - Вратот Чипка Без Ракави јас-Стил Камизола Маица Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Модниот дизајн може да ве направи повеќе и виталност, 4.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови! Информации за производот : Сезона : летен Пол : Женски Повод : Секојдневен, Тип На Шема : Стил На Спојување : Секојдневен, должина На Ракавот : Должина Без Ракави : Редовна Сихуета : Вклопување Со Молив : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Големина НА Женска Маица Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата С 4 8 34 94см/37.01" 59см/23.23" Табела Со Големини : големина : с сад : 4 Велика Британија : 8 Еу : 34 Биста : 94см/37.01" Должина : 59см/23.23"Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 еу : 36 Биста : 100см/39.37" Должина : 60см/23.62"големина : л Сад : 8 ВЕЛИКА Британија : 12 Еу : 38 Биста : 106см/41.73" должина : 61см/24.02"Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 112cm/44.09" Должина : 62cm/24.41"Големина : xxl сад : 12 Велика Британија : 16 еу : 42 Биста : 118cm/46.46" Должина : 63cm/24.80" лесен за носење,секси или сладок како што ќе изберете. Оваа секси и симпатична облека, ја заслужувате. Овој врв можете да го спарите со слаби фармерки,демин шорцеви,мини здолништа,хеланки,јога панталони,патики,сандали или потпетици на секој изглед што ви се допаѓа. Супер стилски врв совршено за vacation.It е убаво основно да се има во вашиот плакар. Оваа облека е подарок за вашата сопруга, ќерка, девојка или добар пријател.

Повеќе детали

Избор на купувачи