може да си купам цвеќиња Кошула Со Кратки Ракави Мајли Сајрус Цвеќиња
Неодамнешно

може да си купам цвеќиња Кошула Со Кратки Ракави Мајли Сајрус Цвеќиња

DEN 288.00

Достапно на барање

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои) . : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)) . : Мало одговара . : Откинете ја етикетата . : Работи верно на големината можам да си купам цвеќиња кошула Краток Ракав Мета Мајли Сајрус Цвеќиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи