Графичка Америка тато животот е најдобриот живот кошула за Денот на таткото за маица за машка машка машка
Неодамнешно

Графичка Америка тато животот е најдобриот живот кошула за Денот на таткото за маица за машка машка машка

DEN 255.20

Достапно на барање

Покажете ја вашата благодарност со овој машко графички мета со теми за живот. Одличен подарок за маица за Денот на таткото, родендени, Божиќ или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов да бидете тато или дајте му како совршен подарок за пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна машка маица со кратки ракави е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на таткото, или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од татковството покажува свежи стилови за тато на трендовски обична облека . Изберете го омилениот ден на таткото на татко ми Unisex Fit . прислушуван врат и раменици . Достапно во најразлични бои и големини, вклучувајќи дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини Small-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (спорт (спорт (спорт Сива) . печатена во САД.

Повеќе детали

Избор на купувачи