амуса Женска Мода Секојдневен Лабава Чипка Краток Ракав Печатени Плисирани Маица Врвот
Неодамнешно

амуса Женска Мода Секојдневен Лабава Чипка Краток Ракав Печатени Плисирани Маица Врвот

DEN 239.84

Достапно на барање

Големина : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 23cm/9.06" Рамо : 39cm/15.35" Должина : 65cm/25.59"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Ракав : 24cm/9.45" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 66cm/25.98"Големина : L Биста : 112см/44.09" ракав : 25см/9.84" рамо : 42см/16.54" должина : 67см/26.38"големина : xl биста : 118см/46.46" ракав : 26см/10.24" рамо : 44см/17.32" должина : 68см/26.77"големина : xxl биста : 124см/48.82" ракав : 27см/10.63" рамо : 46см/18.11" должина : 69см/27.17"големина : хххл Биста : 130см/51.18" ракав : 28см/11.02" рамо : 48см/18.90" должина : 70см/27.56"должина. Редовна дебелина. Стандардна прилика : дише и лесна ткаенина. Совршен за секојдневен, забава, плажа, шопинг, дом, шопинг, плажа, одмор или канцеларија, кампување, секојдневни активности на отворено.Информации За Производот.Тип На Шема. Печатете ве молиме имајте предвид дека различните бои имаат различни детали за големината. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Повод : Секојдневен Стил. Обичен метод на перење. Рачно миење во ладна вода,сушење или закачување на сушење. Летен стилски облик кој одразува модерен дизајн, мала тежина и супер мекост за да ве одржува стилски и ладен во текот на целиот ден одлично за носење со вашите омилени фармерки, панталони И Друга Нега на облека : Миење Раце/миење машини ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на сонце и сушење.Карактеристики. Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил. Обичниот се чувствува мек и удобен, ќе ви се допадне.Пол. Женска облека. Опременќе добиете 1 женски врв овој храбар и ветровит миди фустан има ласкав еластичен врв, додава повеќе женствен. цветниот гроздобер цветен миди фустан за жени е толку ласкав како летен фустан за гости за венчавки со високи ниски полите и подуени ракави за да ве направат пошармантни. Овој фустан со основни колиби за жешки денови е совршен за стил ова со ѓердан, обетки, потпетици, клинови, соодветна спојка. Или треперливите ракави, набрзина елече или пукање бои, ќе бидат нон-стоп за разговор. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по купувањето, слободно контактирајте не и ние дефинитивно ќе обезбедиме задоволително решение, како и задоволителна услуга!.

Повеќе детали

Избор на купувачи