Женски Модни Еднобојни Врвови Со Кратки ракави Со Кратки ракави Женски Лабави Маици макси фустани за жени 
Неодамнешно

Женски Модни Еднобојни Врвови Со Кратки ракави Со Кратки ракави Женски Лабави Маици макси фустани за жени 

DEN 303.68

Достапно на барање

Женски модни еднобојни Врвови Со кратки ракави Со кратки ракави женски лабави маици ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Специфики На предметот Сезона : Зимски Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузални Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Топ Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина Половината М 8 12 38 95cm/37.40" 73cm/28.74" 90cm/35.43" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95cm/37.40" Должина : 73cm/28.74" Половината : 90cm/35.43" Големина шема : Големина : S САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 36 Биста : 91СМ/35.83" должина : 72см/28.35" половината : 88см/34.65"големина : м сад : 8 велика британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 95СМ/37.40" должина : 73см/28.74" половината : 90см/35.43"големина : л сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 БИСТА : 99СМ/38.98" Должина : 74СМ/29.13" половината : 92см/36.22"големина : xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 103см/40.55" ДОЛЖИНА : 75см/29.53" половината : 94см/37.01"големина : xxl Сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 107СМ/42.13" должина : 76см/29.92" Половината : 96см/37.80" повик,далиј,датира,пролет,лето,танц,перформанси,партија,за работа,дома,ОДМОР И МНОГУ ПОВЕЌЕ. Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не само што се погодни за секојдневна секојдневна облека, туку и професионални за работна облека.Блузи за жени совршени за секојдневна, канцелариска работа, Деловна Случајностпатувања,училиште, забава, плажа. Летните кошули не само што се издржливи, туку и дишат и отпорни на пот, така што ќе се чувствуваат удобно да се носат на телото. Со лесен материјал, овие маици ќе ве одржат ладни во летните денови. Машина За Перење/Миење Раце. Суштинска основна блуза на вашата гардероба.

Повеќе детали

Избор на купувачи