Смешни Велосипед Отчукувањата На Срцето Велосипедизам Велосипедист Маица
Неодамнешно

Смешни Велосипед Отчукувањата На Срцето Велосипедизам Велосипедист Маица

DEN 351.84

Достапно на барање

Велосипедист Чукање на Срцето облека за велосипедисти. Возењето велосипед е мојот живот. Смешна облека за Чукање На Срцето за велосипеди за деца и возрасни. Оваа облека за отчукување на срцето на велосипедот го покажува отчукувањата на СРЦЕТО НА ЕКГ на велосипедист кој сака да вози велосипед и живее за возење велосипед. Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Велосипедист Чукање на Срцето облека за велосипедисти. Возењето велосипед е мојот живот. Смешна облека за Чукање На Срцето за велосипеди за деца и возрасни.

Повеќе детали

Избор на купувачи