-Shirt Скелетна торба за пари за рака Машка готска панк -карпа
Неодамнешно

-Shirt Скелетна торба за пари за рака Машка готска панк -карпа

DEN 0.33

Достапно на барање

Добредојдовте во мојата продавница!. Ние печатиме дизајни на облека; Маици, џемпери и дуксери. Ние работиме со најдобрите даватели на печатење ширум светот за да добиеме висококвалитетно печатење и добра услуга. И, ние исто така ќе дадеме се од себе за да ги задоволиме нашите ценети клиенти . Клучни детали : . Состојба : Нова марка со ознака. Материјал : 100% памук. Fit : Класично вклопување, работи точно до големината. Деколте : Тркалезен врат. Големина : Погледнете ја сликата со големина. ***** Враќа и размени : . Може да добиете замена ако производот не е пристигнат, изгубен или повторно ако квалитетот на печатењето беше низок . пред сè, ве молиме контактирајте не доколку имате какви било прашања или наидете на тешкотии со вашата нарачка. Маичка со бенд. 100% памук.

Повеќе детали

Избор на купувачи