Аутизмот зборува Детска прегрнете ја вашата креативна странична графичка маица, големина М.
Неодамнешно

Аутизмот зборува Детска прегрнете ја вашата креативна странична графичка маица, големина М.

DEN 340.96

Достапно на барање

Забавно и шарено-исто како и вашето малечко-овој аутизам зборува маица ја испраќа вистинската порака со својата графичка печатење на вашата креативна страна ". Унисекс дизајн направен во мека плетена ткаенина со опуштено вклопување, тие можат да го носат со фармерки или шорцеви, за време на училиште или време на игра - и секое време кога сакаат да ја покажат својата поддршка. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на свесност за аутизам; унисекс. Аутизмот го зборува прегрнете ја вашата креативна графичка маица за деца.

Повеќе детали

Избор на купувачи