Бохо Фустан За Жени Летна Плажа Сонце Фустан Надвор Рамо Цветен Фустан Секојдневен Долг Макси Фустан
Неодамнешно

Бохо Фустан За Жени Летна Плажа Сонце Фустан Надвор Рамо Цветен Фустан Секојдневен Долг Макси Фустан

DEN 431.84

Достапно на барање

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Летен Фустан На Плажа, Женски Фустан За Сонце, Женски Фустан Без Прерамки, Женски Цветен Макси Фустан, Женски Фустан Со Разгорени Лулашки, Женски Лелеав Фустан, Женски Гроздобер Фустан, Женски Елегантен Фустан. Тип На Шема : Цветни Печатени. Боја : Цветен, Црн Божур, Син Божур, Црвен Цвет (По Избор). Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 65%Полиестер, 35% Памук. Деколте : Надвор Од Рамото. Должина На Фустан : Макси. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Клуб, Плажа. Карактеристики : . 1. Надвор од рамото, макси должина, лесна ткаенина, пријателска за кожата, супер меко и удобно чувство на абење, а-линија полите. 2. Краток ракав фустан карактеристики еластична половината. Привлечни за секојдневна облека. 3. Овој суштински фустан се одликува со дизајн надвор од рамената и лабаво вклопување за изглед без напор што е подготвен за стилизирање. 4. Совршен за летен одмор, плажа, забава, шопинг, состанок, канцеларија и секојдневно секојдневно носење. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Карактеристика : Цветни, Надвор Од Рамото, Без Прерамки, Краток Ракав, Половината На Вратоврската, Рафт Полите, Разгорени, Секојдневни, Лабави Вклопувања, Гроздобер, Бохо Стил, Женски Летен Фустан На Плажа. Материјал : 65% Полиестер 35% Памук Лесен, Дише, Еластичен и Удобен. Стил : Женски Фустан За Сонце, Бохо Фустан, Цветен Макси Фустан, Фустан Надвор Од Рамо, Фустан За Замавнување Со Возбуда. Повод : Секојдневен, Плажа, Црква, Шопинг, Пикник, Одмор, Забава, Коктел, Вечер, Бизнис, Канцеларија. Спарете го со Вашите Омилени Високи Потпетици,рамни Чевли,сандали ќе Бидат Добар Избор. [Внимание] : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашето Тело И Погледнете Ја Табелата Со Големини На Втората Слика Пред Да Нарачате.

Повеќе детали

Избор на купувачи