Dtydtpe Макси Фустан За Жени Макси Плус Џебови Празник Големина Точка Лабава Печатење Краток Ракав Жени Полка Фустани Женски Моден Фустан Фустани За Жени
Неодамнешно

Dtydtpe Макси Фустан За Жени Макси Плус Џебови Празник Големина Точка Лабава Печатење Краток Ракав Жени Полка Фустани Женски

DEN 3.00

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Големина На САД : 4 велика британија големина : 8 еу големина : 32 биста : 90СМ/35.4" ракав : 23см/9.06" Должина : 143см/56.30" . Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 23.5 см/9.25 "Должина : 144см/56.69" . Големина : Л Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 12 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 36 Биста : 101см/39.76 "Ракав : 24см/9.45 " Должина : 145см/57.09" . Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 38 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 24.5 cm/9.65 "Должина : 146cm/57.48" . Големина : XXL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 40 Биста : 111cm/43.70 "Ракав : 25cm/9.84 " Должина : 147cm/57.87" . Големина : XXXL Сад Големина : 14 Велика Британија Големина : 18 ЕУ Големина : 42 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 25.5 cm/10.04 "Должина : 148cm/58.27" . Големина : XXXXL Сад Големина : 16 Велика Британија Големина : 20 Еу Големина : 44 Биста : 121cm/47.64 "Ракав : 26cm/10.24 " Должина : 149cm/58.66" . Големина : ХХХХХХЛ Сад Големина : 18 Велика Британија Големина : 22 Еу Големина : 46 Биста : 126см/49.61" Ракав : 26.5 см/10.43" Должина : 150см/59.06" Макси Плус Џебови Празник Големина Точка Лабава Печатење Краток Ракав Жени Полка Фустани Женски Моден Фустанкарактеристики : Пол : Жени Прилика : дневно ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради ЗА рачно МЕРЕЊЕ, благодарение (целото мерење во см И Забележете 1 См=0,39 инчи)боите може да бидат малку различни во зависност од Поставките На Компјутерот И Мониторот материјал : полиестер Како да се мие : рачно миење ладно,закачување Или сушење На линијата : Летна Забелешка : Дебелина : Стандардно Вклопување : Одговара На Големината Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!Што добивате : 1пц Женски Фустан. Јака : о-декстил : Секојдневен,Моден Белешка : Стил : Секојдневен,Моден Јака : о-некако за перење : Ладно Миење Раце,Висат Или Суви Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот пол : Жени Прилика : дневно ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)што добивате : 1 парчиња женски фустан ве молиме споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!Дебелина : Стандардно Вклопување : Одговара на големината материјал : Полиестерска Сезона : Лето. Повод : женски фустан, погоден за свадба, коктел забава, забава за бебиња, црква, излегување, бизнис, бремени жени кои фотографираат, деца кои дипломираат. Многу е погоден за секојдневно слободно време и одмор.

Повеќе детали

Избор на купувачи