Лесен Дише Модни Жени Со Долги Ракави Цветни Печати Долг Макси Фустан Дами Секојдневен Фустан
Неодамнешно

Лесен Дише Модни Жени Со Долги Ракави Цветни Печати Долг Макси Фустан Дами Секојдневен Фустан

DEN 383.84

Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см Ракав : 61см Должина : 133см Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см Ракав : 62см Должина : 135см Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 108см Ракав : 63см Должина : 137см Големина : ХЛ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 114см ракав : 64см должина : 139см големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 120см Ракав : 65см Должина : 141см/54.72" Големина : САД : ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : ЕУ : БИСТА : ракав : Должина : модни жени Со долги ракави цветен принт долг Макси фустан Дами Секојдневен фустан МАТЕРИЈАЛОТ Е МЕК И УДОБЕН, ДИШЕ И ЕЛАСТИЧЕН, погоден ЗА ЦЕЛА ГОДИНА. Совршен за спарување со која било облека во вашиот плакар за да ја покажете вашата харизма. Совршен за секојдневна, канцелариска работа, патување, училиште, забава, плажа, секојдневно носење. Совршен подарок за вашето семејство или пријатели. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите, препорачуваме да изберете една големина нагоре.

Повеќе детали

Избор на купувачи