Dytdtpe bras за жени, жени кои се обидени со големи димензии спортски јога фитнес спорт назад долна облека градник А А.
Неодамнешно

Dytdtpe bras за жени, жени кои се обидени со големи димензии спортски јога фитнес спорт назад долна облека градник А А.

DEN 3.00

Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет. Клиент за улога : За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : Нашата големина е азиска големина, азиската големина е помала од европската големина и големината на САД во САД .1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина на Кина : Големината на Кина е помала од големината на Велика Британија/САД. Ако вашата стандардна големина на САД е L, се препорачува да изберете 2xl во нашата продавница; Ако вашата стандардна големина на САД е XL, се препорачува да изберете 3 XL; како што се : САД (а) = Кина (L); САД (М) = Кина (XL); Соединетите држави (L) = Кина (2x L); САД (XL) = Кина (3xl); САД (2xl) = Кина (4xl); Соединетите Држави (3xl) = Кина (5x L) Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Куп : 70 B 70 C 70 D 75 B 75 C 75 D Куп : 32 B 32 C 32 D 34 B 34 C 34 D Тежина : 40-50kg/88.18-110.23lb. Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 чаша : 80 B 80 C 80 D чаша : 36 B 36 C 36 D Тежина : 50-60kg/110.23-132.28lb. Големина : XL САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 чаша : 85 B 85 C 85 D Куп : 38 B 38 C 38 D Тежина : 60-70kg/132.28-154.32lb. Големина : 2xl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 Куп : 90 B 90 C 90 D Куп : 40 B 40 C 40 D Тежина : 70-80kg/154.32-176.37lb. Големина : 3 XL САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 Куп : 95 B 95 C 95 D Куп : 42 B 42 C 42d Тежина : 80-90kg/176.37-198.42lb. Големина : 4xl САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 чаша : 100b 100c 100d чаша : 44b 44c 44d Тежина : 90-100кг/198.42-220.46lb. Големина : 5xl САД : 18 Велика Британија : 22 ЕУ : 48 Куп : 105 B 105 C 105 D Куп : 46 B 46 C 46 D Тежина : 100-110kg/220.46-242.51lb. Големина : 6xl САД : 20 Велика Британија : 24 ЕУ : 50 чаша : 105 B 105 C 105 D чаша : 46 B 46 C 46 D Тежина : 110-125kg/242.51-275.58lb градник. 2 п.п. жени обични спортови со големи димензии на јога фитнес спортови наназад долна облека за долна облека : изработени од високо квалитетни материјали, издржливи, погодни за секојдневно носење. Дизајнот на лентата за рамо може да се прилагоди за да може да се направи поудобно и удобно да се носи. Ние продаваме градници, без оглед на тоа што Боја што ќе ја изберете, за да ги направите поудобни за вас да се надевате дека ќе разберете дека може да се појават мали грешки во бојата. Информации за производство : Packdge Вклучуваат : 2x underweargender : Womentype модели : Solid Style : Секој ден, плус големина, Sportsbra Style : Push-up Sformat : Целосен тип на cupbelt : Не е прилагодлив, стил на предна тока, без венчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи