Мамка Ролна 18+1bb Топчести Лежишта Мамка Риболов Ролна Со Голема Брзина 7.2: Пренос Сооднос Магнетни Кочница Систем Baitcaster Ролна
Неодамнешно

Мамка Ролна 18+1bb Топчести Лежишта Мамка Риболов Ролна Со Голема Брзина 7.2: Пренос Сооднос Магнетни Кочница Систем Baitcaster

DEN 1.00

Достапно на барање

Карактеристики : . Супер компактен со рационален дизајн, лесен за држење и носење. 7.2 : 1 високиот сооднос на брзината го прави побрз. 9 брзина магнетна сопирачка за флексибилно и практично работење. Максимално влечење од 5 кг со копче за фино мелодија, минимизирајте ги реакциите, постабилни и чувствителни. Керамички водич прстен е малку повреден на риболов линија. погонската опрема обезбедува зголемена мазност и издржливост. . Спецификации : . Материјал : Најлон + Фиберглас + Месинг. Боја : Црвена И Црна. Тип : Лево / Десно (опционално ). Топчести лежишта : 18 + 1. Сооднос на менувачот : 7.2 : 1. Линиски капацитет (ммм) : 0.26 / 210, 0.28 / 180, 0.30 / 140. Систем За Сопирање : Магнетна Сопирачка. Максимално Влечење : 5 кг / 11,0 фунти. Тежина на предметот : 221 г / 7,8 мл . Тежина на пакетот : 280 гр / 9,9 мл. Големина на пакетот : 14 * 12 * 7.4 цм / 5.5 * 4.7 *2.9 во. Пакување Листа : . 1 * Мамка Ролна Супер компактен со рационализација на дизајнот, лесен за држење и носење. 7.2 : 1 високиот сооднос на брзината го прави побрз. 9 брзина магнетна сопирачка за флексибилно и практично работење. Максимално влечење од 5 кг со копче за фино мелодија, минимизирајте ги реакциите, постабилни и чувствителни. Керамички водич прстен е малку повреден на риболов линија.

Повеќе детали

Избор на купувачи