3XL Мантека Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци
Неодамнешно

3XL Мантека Кали Стил Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 1.00

Достапно на барање

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Мантека Кали Стил дуксер. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Стилот На Мантека Кали отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Повеќе детали

Избор на купувачи