Сагинав Долина Државниот Универзитет Кардинали Семејство Худи Дуксери Хедер Греј ХХ-Голем
Неодамнешно

Сагинав Долина Државниот Универзитет Кардинали Семејство Худи Дуксери Хедер Греј ХХ-Голем

DEN 236.32

Достапно на барање

Свсу Сагинав Долина Државниот Универзитет Кардинали Семејство Худи Дуксери Хедер Греј ХХ-Голем. Овој Дуксер Со Руно Со Качулка Со Качулка Го содржи Зборот Семејство со шарено дигитално печатено лого на вашето дете или роднина на колеџ или универзитет. Оваа унисекс пуловер руно качулка е исклучително мека и удобна. Дигитално Печатени во САД. Големина на менс : Мала, Средна, Голема, Х-Голема, ХХ-Голема. Погледнете ја табелата со големини во галеријата со слики. Намалено Пилинг и Помек Воздух-Авион Откачи Предиво. Двојно Обложена Хауба со Соодветни Џебови во Стилот На Влечење и кенгур. 1х1 Атлетски Ребро Плетени Манжетни и Појас Со Спандекс. Двојно Игла Шиење Во Текот На. Одлична Идеја За Подароци За Облека и Облека За Семејство, Студенти, Факултет, Алумни, Родители, Пријатели, Тим, Братство, Сестринство, Клуб, Група, Дипломирање. Официјално Лиценциран Од В Република Облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи