Фесфесфес Дуксери За Мажи Обични Модни Печатени Дуксери За Ноќта На Вештерките Пуловер На Екипажот Врвови Со Долги Ракави Паѓаат Дуксер Празничен Заштеда На Дозво
Неодамнешно

Фесфесфес Дуксери За Мажи Обични Модни Печатени Дуксери За Ноќта На Вештерките Пуловер На Екипажот Врвови Со Долги Ракави Паѓаат

DEN 367.84

Достапно на барање

Мажи Обични Модни Дуксери Со Качулка Со Качулка За Печатење Со Кружен Врат Врвови Со Долги Ракави Дуксеркарактеристики : Дуксери : овие дуксери направени од одлична ткаенина. Дизајн : дуксерите имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, качулка, во комбинација со меки ткаенини што дишат за неограничена удобност. Пар со : овие дуксери се елементи кои ќе ве придружуваат низ зимата и ќе уживаат во зимата. Совршени се за комбинирање со јакни,шорцеви, секојдневни спортски панталони и товарни панталони, погодни за зима. : Суво, Перење, машинско перење / миење раце во ладна вода. Вистинска Мода За Мажи. Задоволството на клиентите е наша потрага, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најдобра услуга за клиентите и квалитет на производот. Сезона : Зима/Пол : Менокн : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Секојдневен : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Машка Големина На Блуза : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 64см/25.20" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 70см/27.56". долна кошула со долги ракави. дуксер жени. белата маица мажи. мажи дуксери. бела долга ракав кошула мажи. масовни дуксери. кошули со долги ракави за жени. белата качулка мажи. пуловер дуксер.

Повеќе детали

Избор на купувачи