Ајомет Фармерки За Мажи Обични Панталони Спортски Панталони Со Џеб Мода Долги Панталони Фармерки
Неодамнешно

Ајомет Фармерки За Мажи Обични Панталони Спортски Панталони Со Џеб Мода Долги Панталони Фармерки

DEN 1.33

Достапно на барање

Фармерки За Мажи Обични Спортски Панталони Со Џебни Модни Долги Панталони Фармерки Сезона : Есенска Зима. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Материјал : Тексас (памук). Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот вклучува : . 1 Компјутер Мажите Панталони Издржливи, но удобно, Овој Директно растеглив жан кој пет-џеб стил и слаби нозе затворање. Високите, темни и згодни ги дефинираат овие темни фармерки за перење. Тие се дефиниција за луксузен тексас, сите без непотребно обележување. Подготвени се и за вечера и за пијалоци. Зголемено Истегнување тие се дефиниција за луксузен тексас, сето тоа без непотребно обележување; подготвени се и за вечера и за пијалоци. Машинско Перење.

Повеќе детали

Избор на купувачи