Машки Товарни Панталони Секојдневна Мода Плус Големина Лабави Фармерки Улични Широки Панталони За Нозе Панталони
Неодамнешно

Машки Товарни Панталони Секојдневна Мода Плус Големина Лабави Фармерки Улични Широки Панталони За Нозе Панталони

DEN 1.67

Достапно на барање

Големина : С Половината : 75см/29,53" Должина : 97см/38,19" Колк : 104см/40,94" Големина : М Половината : 78см/30,71" Должина : 98см/38,58" Колк : 108см/42,52" Големина : Л Половината : 81см/31,89" Должина : 99см/38,98" Колк : 112см/44.09" големина : xl Половината : 84см/33.07" Должина : 100см/39.37" Колк : 116см/45.67" големина : xxl половината : 87см/34.25" должина : 101см/39.76" Колк : 120см/47.24" Големина : хххл половината : 90см/35.43" должина : 102см/40.16" колк : 124см/48.82" Мажи обична мода плус големина лабави фармерки широки панталони за нозе панталоникарактеристики : изработен е од материјали, Доволно Издржлив за секојдневно носење.Стилскиот дизајн ве прави попривлечни Убави. Модниот стил е погоден за вас. со вашата омилена Маица итн Одлично За спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Тоа е мода и ви дозволуваат посигурни. Сезона : Сите сезонски пол : Менокација : Секојдневен, Материјал За Плажа : Полиестерстил : Секојдневен, Спорт, Плажа : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Фармерки Мека Ткаенина За Истегнување : внатрешното дебело руно обезбедува топлина со доволно својства за отстранување на влага за студено време. Еластичен Појас И Врвка За Влечење : Погоден За прилагодување на половината, ве одржува удобни и флексибилни додека спортувате. Разновидност : Совршен За активности На отворено и спортски активности како трчање, пешачење, вежбање, кампување, атлетика, фитнес, возење велосипед, риболов, теретана, патека, качување, патување, голф, пешачење, џогирање или секојдневно носење итн. ●Нега На облека : Препорачано Миење Раце / Машинско Перење Ладно, Исушете Се На Ниско Ниво Со Care.It нормално е панталоните да се збрчкаат за време на испораката и можете да ја испеглате. `+Забелешка : поради различните поставки на мониторот, боите може малку да се разликуваат од оние прикажани на веб-страницата. Ве молиме погледнете ја точната табела со големини.

Повеќе детали

Избор на купувачи