Инктастичен Еднорог или Сирена Јас Сум Принцеза Во Секој Случај Маица Со Долги Ракави
Неодамнешно

Инктастичен Еднорог или Сирена Јас Сум Принцеза Во Секој Случај Маица Со Долги Ракави

DEN 319.84

Достапно на барање

Еднорог или Сирена Јас Сум Принцеза Во Секој Случај Маица Со Долги Ракави. Инктастичен Еднорог или Сирена Јас Сум Принцеза Во Секој Случај Возрасна Маица Со Долги Ракави Машки Виолетова м. Магичен роденденски подарок за имагинативна ќерка или внука. Еднорог или Сирена Јас Сум Принцеза Во Секој Случај Маица Со Долги Ракави. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. деца boodlebug графика im бајка внука менс облека за возрасни облека маичка.

Повеќе детали

Избор на купувачи