Плод На Разбој Машка Беспрекорна Лесна Маица, Стил 3930
Неодамнешно

Плод На Разбој Машка Беспрекорна Лесна Маица, Стил 3930

DEN 2.33

Достапно на барање

Овошје НА Разбој HD Памучна Маица За Мажи и За Жени Краток Ракав Класичен До 6 XL - 5 мл./yd2, претходно намален 100% памук е 98/2 Памук/полиестератлетска Хедер е 90/10 Памук/полиестерграфит Хедер е 70/30 Памук/полиестерблак Хедер, Тиркизна Хедер, Огнена Црвена Хедер, Гроздобер Хедер Морнарица, Неонски Бои, Безбедносни Бои и сите Ретро Бои се 50/50 Памук/полиестер висока густина ткаенина За исклучителна јасност за печатење беспрекорни 1х1 ребрести јаки од рамо До рамо ленти со двојна игла зашиени ракави, долниот раб И предниот дел на вратот-свртени од етикетата за кинење плод на Машката Маичка Со Кратки Ракави за Разбој.

Повеќе детали

Избор на купувачи