Дизни Принцезата Тијана Зимски Соништа Одмор Стандард-Долги Ракави Маица За Мажи-Прилагодено-Црна
Неодамнешно

Дизни Принцезата Тијана Зимски Соништа Одмор Стандард-Долги Ракави Маица За Мажи-Прилагодено-Црна

DEN 2.33

Достапно на барање

Официјални Дизни Стока Дизни Принцеза Одмор Маици За Девојчиња, Момчиња, Мажи И Жени; Дизни Принцеза Тијана Маици За Одмор; Одмор Тијана Маици За Девојки; Принцезата И Жаба Маици За Одмор; Одмор Дизни Маици; Дизни Одмор Маици Направи вашиот" Зимски Соништа " реалност облечен во оваа убава дизни Принцеза тијана маица која е совршена за славење на сезоната на празници. Планирате патување Во Дизниленд или Волт Дизни Светот? Подгответе се Со Празнична маичка На Дизни што сигурно ќе се истакне. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. 100% претходно намален памук*. Долги поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро плетена јака и манжетни. Залепени рабови на вратот и рамото. Дво-игла дното полите. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. * Ве молиме запомнете : Содржината варира во зависност од бојата . Хедерите се мешавина од памук/полиестер. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Повеќе детали

Избор на купувачи