Инктастик Мојот Прадедо Е Виетнамска Ветеранска Маица
Неодамнешно

Инктастик Мојот Прадедо Е Виетнамска Ветеранска Маица

DEN 2.00

Достапно на барање

Мојот Прадедо е Виетнам Ветеран Маица Inktastic Мојот Прадедо Е Виетнам Ветеран Возрасни Маица Машки Бура Камо М. Совршен За секој член на семејството!. Покажете му на вашето семејство што служи вашата поддршка На Денот На Ветераните Во нашата Мојот Прадедо е Виетнамска Ветеранска Маица. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. ветеринарна служба татко татко син ќерка се сеќавам ви благодариме војник машка облека за возрасни маици маици.

Повеќе детали

Избор на купувачи