Менс Клементин Трибленд Маица
Неодамнешно

Менс Клементин Трибленд Маица

DEN 244.80

Достапно на барање

4.7 мл., претходно испукан 50% полиестер, 25% чешлан памук со прстен, 25% вискоза 30 единечна полу-вградена силуета има Етикета со Солзи покрај конструкцијата на цвест; ракав со двојна игла и долен хемоеко-Текс" Стандарден 100 Сертифициран; лента со вратот од рамо до рамо со една игла и ? јака со шевови " Менс Клементин Трибленд Маица.

Повеќе детали

Избор на купувачи