Инктастична Српеста Свест Носам Црвено За Мојата Маица Со Долги Ракави Џиџи
Неодамнешно

Инктастична Српеста Свест Носам Црвено За Мојата Маица Со Долги Ракави Џиџи

DEN 351.84

Достапно на барање

Свесност За Српести Клетки Носам Црвено За Мојата Маица Со Долги Ракави Џиџи. Инктастична Српеста Свест Носам Црвено За Мојата Маица Со Долги Ракави За Возрасни Џиџи, Машка Атлетска Хедер ХЛ. Свесност За Српести Клетки Носам Црвено За Мојата Маица Со Долги Ракави Џиџи. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. баба лента месец септември менс возрасни облека облека маичка.

Повеќе детали

Избор на купувачи