Марвел Вечни Тим На Бесмртни Суштества Група-Маица Со Долги Ракави За Мажи-Прилагодено-Јаглен Хедер
Неодамнешно

Марвел Вечни Тим На Бесмртни Суштества Група-Маица Со Долги Ракави За Мажи-Прилагодено-Јаглен Хедер

DEN 303.68

Достапно на барање

Официјална Марвел Стока Марвел Студија Маици За Мажи, Жени, Момчиња И Девојчиња; Маица Марвел Вечни; Марвел Кошула; Група Марвел Вечни Шут Маица; Марвел Графичка Маица нов тим на бесмртни Супер Херои пристигна ВО МЦУ! Подгответе се за новата космичка авантура кога ќе ја облечете оваа прекрасна кошула Вечни, прикажувајќи илустрирани верзии на Икарис, Серси, Ајак, Фастос, Макари, Друиг, Гилгамеш, Тена, Кинго и Спрајт. Инспириран од филмот На Студиото Марвел, оваа памучна маичка за вратот на екипажот прави легендарен додаток на вашиот стил. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. 100% претходно намален памук*. Долги поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро плетена јака и манжетни. Залепени рабови на вратот и рамото. Дво-игла дното полите. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. * Ве молиме запомнете : Содржината варира во зависност од бојата . Хедерите се мешавина од памук/полиестер. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Повеќе детали

Избор на купувачи