Нерѓосувачки Челик Феникс Воскресение Грб Штит Игла Лента Шема Моторџиски Стил Полиран Прстен
Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Феникс Воскресение Грб Штит Игла Лента Шема Моторџиски Стил Полиран Прстен

DEN 608.00

Достапно на барање

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит. Нерѓосувачки челик од хируршки степен е изобилен во нашата колекција поради тврдото тело, неверојатната отпорност на корозија и оцрнување. Нерѓосувачки Челик Феникс Воскресение Грб Штит Игла Лента Шема Моторџиски Стил Полиран Прстенхируршки Одделение Нерѓосувачки Челикгравирани Феникс Воскресение Грб Штит Дизајн Прибл. Врвна Димензија : (12 мм х 14 мм)Стандардно Вклопување Носен Полиран Финиш Стил Хируршки Одделение Нерѓосувачки Челик. Врежан Феникс Воскресение Грб Штит Дизајн. Прибл. Врвна Димензија : ( 12 мм х 14 мм). Стандардна Облека За Вклопување. Полиран Финиш Стил.

Повеќе детали

Избор на купувачи