Аскенти Обична Кожа Жан Појас
Неодамнешно

Аскенти Обична Кожа Жан Појас

DEN 399.20

Достапно на барање

Машки Обичен Кожен Жан Појас Од Асцентикс. Овој појас е одличен за маж во движење, без разлика дали се работи за работи, ден во канцеларија или излегување со пријателите. Едноставно со само допир на детали, можете да го облечете овој појас нагоре или надолу за секоја пригода. Кога нарачувате појас, нарачајте една големина поголема од вообичаеното. На пример, ако носите панталони со половината од 34 инчи, нарачајте појас од 36 инчи. Продавачот На Пазарот Појас Излез е специјализиран за Продажба-Цени Повик И Жан Појаси и облека додатоци за мажи, жени и деца. Ние носиме квалитетни ремени, паричници, облека за глава, додатоци за ладно време, вклучувајќи Обични И Жан Појаси за Мажи. Асцентикс Машки Обичен Кожен Жан Појас. 1 3/8 инчи или 35мм широк. Рачно изработени Во Англија. Целосна жито кожа. Кожа ролери детали на темперамент тока. Класичен појас за облекување за деловно секојдневно или викенд носење. Изработени од Кожа. Произведено во Велика Британија.

Повеќе детали

Избор на купувачи