Pertoryорџ машки перформанси Поло кошула
Неодамнешно

Pertoryорџ машки перформанси Поло кошула

DEN 288.00

Достапно на барање

Полиран и убав. Оваа машка маичка со кратки ракави од Georgeорџ е направена во мека, дише ткаенина. Карактеристиките на влага за губење на влага ви помагаат да се олади и да се исуши со заштита од сонце. Разновиден и удобен, овој машко поло врвот е совршен за еден ден на зелена или ден во канцеларијата. Исклучиво на. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : Плетен со рамен ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност. Машка перформанси Поло кошула од Georgeорџ.

Повеќе детали

Избор на купувачи