Менс Дрибленд 6. оз. Двојно Пике Спорт Кошула Пакет
Неодамнешно

Менс Дрибленд 6. оз. Двојно Пике Спорт Кошула Пакет

DEN 0.33

Достапно на барање

65% полиестер, 35% претходно памучна двојна пика; технологијата Dryblend ' ® обезбедува својства што ја отстрануваат влагата; странично; контурна јака за заварување; етикета за пренос на топлина; ракав со двојна игла и долниот раб; чиста готова плоча со засилена долна кутија; три копчиња обоени за совпаѓање; Gildan mens Dry Blend 6,3 mz. Двоен Piqué ® Спортска Кошула 10 Пакет.

Повеќе детали

Избор на купувачи