Машки Антигва Морнарица Мсу Денвер Патници Богатите Поло
Неодамнешно

Машки Антигва Морнарица Мсу Денвер Патници Богатите Поло

DEN 239.84

Достапно на барање

Претставете го вашето омилено училиште со ОВА Мсу Денвер Патишта Богатите Поло Од Антигва. Ова поло содржи мека, полиестерска ткаенина за да ви биде удобно во текот на целиот ден. Елегантната Графика На Msu Denver Roadruners ќе го направи ова поло најдобро во вашиот плакар. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Бренд : Антигва. Официјално лиценциран. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Плакета со три копчиња. Краток ракав. Врв рамен плетен јака и манжетни. Материјал : 100% Полиестер. Везена графика.

Повеќе детали

Избор на купувачи