Машки Поло Маици Обичен Патент Класичен Фит Модна Кошула Тенок Фит Печатени Кратки Ракави Ревер Кошули За Мажи
Неодамнешно

Машки Поло Маици Обичен Патент Класичен Фит Модна Кошула Тенок Фит Печатени Кратки Ракави Ревер Кошули За Мажи

DEN 287.84

Достапно на барање

Големина : М Биста : 101см/39.76" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 24см/9.45" Должина : 71см/27.95" Големина : Л Биста : 111см/43.70" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 25см/9.84" Должина : 74см/29.13" Големина : XL Биста : 121см/47.64" рамо : 49см/19.29" ракав : 26см/10.24" должина : 77см/30.31" големина : ххл Биста : 131см/51.57" рамо : 52см/20.47" ракав : 27см/10.63" должина : 80см/31.50" големина : Хххл биста : 141см/55.51" рамо : 55см/21.65" ракав : 28см/11.02" должина : 83см/32.68" натпревар : Нашите Машки Поло Маици доаѓаат во широк спектар на избори во боја Што можете да Ги Измешате со толку многу стилски тексас панталони или секојдневни Панталони за секојдневниот изглед. Повод : Нашите Машки Кошули За Голф, Тенис И Други Спортски Активности На Отворено, Исто Така И За Деловна, Работна И Секојдневна Облека. Одличен Подарок За Сопруг, Семејства, Пријатели Или Момчиња!. Поло Маици За Жени Плус Големина. Смешни Кошули За Мажи. Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Доколку Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Овие Производи, Слободно Контактирајте Не. Ние Ќе Ве Контактираме Во Рок Од 24 Часа За Да Ви Обезбедиме Подобро Решение.

Повеќе детали

Избор на купувачи