Тангнада Панталони За Мажи Модни Панталони За Брзо сушење Еднобојни Разнобојни Спортски Шорцеви За Плажа
Неодамнешно

Тангнада Панталони За Мажи Модни Панталони За Брзо сушење Еднобојни Разнобојни Спортски Шорцеви За Плажа

DEN 2.33

Достапно на барање

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Кинеската големина може да биде малку помала, ве молиме изберете поголема големина. Големина : Л Половината : 72см/28.35" Колк : 104см/40.94 "Должина : 33.5 см/13.19". Големина : XL Половината : 76cm/29.92 "Колк : 108cm/42.52" Должина : 37.5 cm/14.76". Големина : ХХЛ Половината : 80см/31.50 "Колк : 112см/44.09" Должина : 39.5 см/15.55". Големина : ХХХЛ Половината : 84см/33.07 "Колк : 116см/45.67" Должина : 41.5 см/16.34". Големина : ХХХХЛ Половината : 88см/34.65 "Колк : 120см/47.24" Должина : 43.5 см/17.13". Машки Панталони За Брзо сушење Со Еднобојна Повеќебојна Спортска Заграда Шорцеви За Плажа Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Погледнете ги Овие Тропски Панталони! Ние сме во љубов со овие! Не само што се толку удобни, туку и совршени За Летното сметање на времето! 3.Погоден за кампување, пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, борба, товар, спорт, на отворено, качување 4.џеб со копчиња или затворен патент, лесен за ставање и ставање сопствени предмети (мобилен телефон, паричник, клуч) 5.Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно царство информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Мажи Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,тренинг, Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Чист Стил На Боја : Каскал Украсете : Ниту Една Верзија : Редовно Миење : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Панталони Големина На Половината Должина на Колкот ХХХХЛ 88см/34.65" 120см/47,24" 43,5 см/17,13" големина : ххххл Половината : 88см/34,65" Колк : 120см/47,24" Должина : 43,5 См/17,13" Панталони За Мажи. Мода и нов дизајн. Сосема нов и квалитетен. Доволно издржлив за секојдневно носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи