Машки Краток Сет Машки Обичен Цврст Комплет Патент Вртење Надолу Јака Врвови Џеб Шорцеви Две Сива Големина М
Неодамнешно

Машки Краток Сет Машки Обичен Цврст Комплет Патент Вртење Надолу Јака Врвови Џеб Шорцеви Две Сива Големина М

DEN 222.08

Достапно на барање

Пол : Менсезона : летни панталони должина : Кратка Декорација : Патент/Цврст/Џебен Стил : Дневен/Секојдневен Специјален Патент јака/џебен дизајн должина на ракавот : Краток Ракав ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Материјал : Полиестерноте : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Јака : Јака Надолу Што добивате : 1 Сетл V-Врат,Краток Ракав,Шорцеви l Погоден За Секојдневен / Секојдневен Тип На изглед : Цврст изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Футуристички Костум Мажи Костуми Панталони За Мажи Костум Со Три Копчиња Матурски Костум За Мажи Вратоврски За Мажи Поставете Табела : . Големина : С Биста : 101см/39,76" Рамо : 43,7 см/17,20" Ракав : 19,3 см/7,60" Горна Должина : 67см/26,38" Половината : 76см/29,92" Должина На Панталоните : 49см/19,29"Големина : М биста : 106см/41,73" Рамо : 45см/17,72" ракав : 20см/7,87" горна должина : 68см/26,77" половината : 80см/31,50" должина на панталоните : 50см/19,69"големина : л биста : 111см/43,70" рамо : 46,3 см/18,23" ракав : 20,7 см/8,15" горна должина : 69см/27,17" половината : 84см/33,07" должина на панталоните : 51см/20,08"големина : xl биста : 121см/47,64" рамо : 47,6 см/18,74" ракав : 21,4 см/8,43" горна Должина : 70см/27,56" половината : 88см/34,65" должина на панталоните : 52см/20,47"големина : xxl биста : 126см/49,61" рамо : 48,9 см/19,25" ракав : 22,1 см/8,70" горна должина : 71см/27,95" половината : 92см/36,22" должина на панталоните : 53см/20,87" + колокат, Може Да Ги Собере вашите чевли од различни стилови. Стилски и мода ве прават попривлечни. Прилика : Погоден За секојдневен живот, домашно носење и спорт, фитнес, патување, одмор, собирање пријатели, работа, места за одмор итн. Лесно е да се стави и полета, погоден за сите сезони. Лабави и удобни панталони, панталоните се дизајнирани и целокупната интеграција е соодветна. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи