Ванван Мултифункционален Чекан За Заземјување Екстрактор За Штипки За Шатори За Надворешни Спортови
Неодамнешно

Ванван Мултифункционален Чекан За Заземјување Екстрактор За Штипки За Шатори За Надворешни Спортови

DEN 0.33

Достапно на барање

Опис : со безбедносно јаже против паѓање, лесно е за носење и побезбедно.Можете да го користите за извлекување на ноктите, копање јами и чистење на остатоци, што е многу брзо, практично и практично.Изработен од нерѓосувачки челик со висока цврстина, тој е издржлив и робустен и може повторно да се користи.Должината на производот е 31 см, а ширината е 11cm.It погоден е за разни активности на отворено.Име на предметот : Мелен Чекан За Нокти : Нерѓосувачки Челик,Детали За Легура На Алуминиум : 31см х 11см/12.20 "х 4.33" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Мелен Чекан за Нокти со безбедносно јаже против паѓање, лесен е за носење и побезбеден. Можете да го користите за извлекување на ноктите, копање јами и чистење на остатоци, што е многу брзо, практично и практично. Изработен од нерѓосувачки челик со висока цврстина, тој е издржлив и робустен и може повторно да се користи. Должината на производот е 31 см, а ширината е 11 см. Таа е погодна за разни активности на отворено.

Повеќе детали

Избор на купувачи